Program

10:00 - 10:30

Zahájení

Představení akce a programu moderátorem Dominikem Portem, seznámení s aktivitami a programem celého dne.
10:30 - 10:50

LUCY a Pavel Horejš

Zpěvačka LUCY stojí na samém počátku své hudební kariéry. Připravuje svoji první desku a debutový singl s názvem "Never Give Up", který vyjde v září spolu s videoklipem. V minulosti vystupovala jako host Michala Davida v Pražské O2 Aréně, vyhrála nespočet pěveckých soutěží a účinkovala v Městském divadle v Brně. Věnuje se převážně současné pop music a na Dni s Klokanem vystoupí se svojí cover verzí hitu HALO, zpěvačky Beyoncé.
10:50 - 11:10

Bezpečnost a sebeobrana dětí

Organizace Sebeobrana Praha nabízí výuku sebeobrany v pravidelných kurzech na různých úrovních, speciální semináře pro veřejnost a také služby pro firemní klientelu, například přednášky, kurzy v rámci zaměstnaneckých benefitů a teambuildingové akce. Všechny kurzy probíhají pod vedením zkušených profesionálů, lektorů působících na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Koncept sebeobrany v podání této organizace vychází z mnohaletých zkušeností hlavních instruktorů s velkým množstvím bojových sportů a je založený na výběru těch nejjednodušších, maximálně účinných technik.
11:10 - 11:20

Taneční vystoupení - děti

11:30 - 11:50

Zpěvačka Eva Matějovská

Osmnáctiletá nadějná zpěvačka, vítězka rozhlasové kategorie pěvecké soutěže Česko zpívá v dubnu 2012, Eva Matějovská svůj první singl „Oheň a růže“ natočila už ve 12 letech. Ve svých 12 letech také poprvé bodovala v anketě popularity Český slavík 2012. Dosud Eva natočila 13 studiových singlů, vyprodukovala 6 vlastních videoklipů a chystá natáčení dalších. V roce 2015 vyprodukovala sama k 50. narozeninám svého otce videoklip k písni Táta. Ten má v současnosti přes milión zhlédnutí. V únoru 2016 nazpívala titulní píseň k filmové pohádce Řachanda. Eva je hrdou patronkou Nadačního fondu Jonášek, který pomáhá onkologicky nemocným dětem. Neváhala tedy ani chvíli a ráda podpoří také projekt FOD Klokánek svým účinkováním na Dni s klokanem 2018.
11:50 - 12:00

Oldschool Revelation parkour (off stage)

Před šesti lety byli členové parkourového týmu Oldschool Revelation partou mladých kluků, kteří viděli pár videí na internetu a řekli si, že toto jednoho dne budou umět, což se ukázalo těžší, než se na první pohled mohlo zdát. Začátky nebyly jednoduché, jelikož v té době bylo vedených tréninků jako šafránu, a tak byli odkázáni převážně sami na sebe a internetová videa. Začínat tímto způsobem má své kouzlo, avšak i svá úskalí související s kontinualitou samotného tréninku, jeho bezpečností a učením se nových prvků, které trvá značně déle. Z tohoto důvodu se před dvěma lety rozhodli vydat na trenérskou dráhu a předávat své zkušenosti dál.
12:00 - 12:40

Matěj Tauš a The Stokes

Parta mladých muzikantů z kraje vína - z malebného moravského slovácka. Svou hudbou se snaží propojovat blues, jazz a pop. Při vystupování jsou náchylní k nezastavitelnému jamování a jednu písničku tím dokážou natáhnout na více než patnáct minut. Hrají autorskou tvorbu a to co se jim líbí.
12:40 - 12:45

Taneční vystoupení - dorost

12:50 - 13:40

Aleš Petržela

Aleš Petržela je český písničkář, který v roce 2017 vyhrál legendární festival PORTA.Na mezinárodní soutěži Interporta v roce 2018 vyhrál speciání cenu Českého rozhlasu.Jeho píseň “V neděli ráno” vyhrála třikrát za sebou hitparádu Čr “Folkparáda”, tuto píseň můžeteslyšet nejenom na vlnách Čr. Pokud jste sledovali seriál “Singl man” na TV Playtvák její uvodní píseňje od Aleše a jmenuje se “Cukr a sůl”, tato píseň vyhrála i jihomoravské kolo Porty.Aleš koncertuje po celé České republice a vystupuje se svým bráchou Zbyňkem Petrželou (klavír, akordeón), Jirkem Vaňkem (baskytara, majitel nahravacího studia “Prales”) a Honzou Kalníkem (Cajon,bicí).Aleš svými písněmi navazuje na tradici českého folku.
13:50 - 14:20

Michal Šindelář

V minulosti působil Michal 8 let po boku svého otce „Dědka“ Šindeláře v kapele Katapult a dodnes zařazuje některé její hity do svého koncertního programu. Především se ale věnuje sólové dráze a právě dokončuje další autorskou desku.
14:25 - 15:00

Kouzelnická show Jana Komberce

Všichni nadšenci do kouzel a skvělé zábavy mohou být svědky nevídaných trýčků v podání Honzy Komberce. Je členem prestižního kouzelnického klubu v Praze, KIM clubu a zde vás pobaví svými kousky přímo ve Vaší blízkosti. Nenechte si ujít.
15:25 - 16:10

Láďa Křížek

Klenot mezi českými zpěváky, Láďa Křížek, vystoupí v akustické podobě. V netradiční verzi uslyšíte nejúspěšnější hity skupin Kreyson, Vitacit, Citron nebo Damiens: Čarovná noc, Vzdálená, Scházíš mi, Snad odpustíš a mnoho dalších. Doprovodí ho jeho dva kytaristé, Tomáš Krauz a Jiří Rain.
16:10 - 16:15

Taneční vystoupení - dospělí

16:15

Losování tomboly (zahájení)

Se speciálním hostem Petrem Ptáčkem jr., jezdcem Formule 4
16:30 - 16:45

Lucie Vondráčková

Dárek od Lucie Vondráčkové a zahájení společného focení s podpisovými kartami.
16:45 - 17:25

Dětská show s Princeznou Áňou

Dětská show s Princeznou Áňou - ,,PROSTĚ ÁŇA" - je zábavný program plný her, pohybu, tančení, zpívání, dětského rapu a soutěží postavený na Áně princezně copaté a na jejích kamarádech lvíčkovi Mariánovi, čertíkovi Réťovi a opičce Sofince (maňásci a postavy). Písničky, soutěže, hry, zpěv, rap a tanec děti rozpohybují a zapojí je do celé show.
17:30 - 17:50

Ellenah

Pro nesmírně půvabnou zpěvačku Ellenah je hudba velkou láskou již od dětství. Deset let se věnovala aktivně baletu a stále ji baví zkoušet různé taneční styly, takže zpěv spojený s tancem je přesně to, co od ní můžete očekávat. Texty do svých písní si skládá sama a převážně v angličtině. Amatérsky se věnuje herectví, takže má ráda svět před kamerou. Nicméně jí není cizí ani svět za kamerou, což můžete vidět v jejích videoklipech, které si vymýšlela, nebo ve videoklipech a jiných videích (např. firemních), na kterých se scenáristicky i režisérsky podílela.
18:00 - 18:15

2. losování tomboly

S losováním tomboly pomůže další speciální host dne, populární herec a zpěvák Milan Peroutka, který mimo jiné zazářil v televizní show Tvoje tvář má známý hlas.
18:15 - 19:00

Naděje

Naděje patří k mladým objevům populární televizní soutěže KB Band Academy na TV Óčko. Do povědomí široké veřejnosti se kapela dostala díky prvnímu rádiovému hitu a videoklipu Intimita. Následovaly videoklipy Pardon dámy a Výkřik, které potvrdily kvalitu jejich produkce. Kromě prvenství v celostátní televizní soutěži KB Band Academy kapela dosáhla i dalších nemalých úspěchů na české hudební scéně. Jejich poznávacím znamením je bezpochyby moderní elektronická hudba a nevšední kostýmy, ve kterých vystupují. Díky jejich zajímavému stylu a zpěvným melodiím snadno osloví širokou veřejnost od těch nejmladších až po ty nejstarší.
19:00 - 19:30

Vyhlášení hlavní tomboly

S předsedou FOD, panem Janem Vaňkem, DiS
19:30 - 20:15

Suvereno

Slovenský rapper Suvereno se k hip hopu se dostal již v roce 1996, kdy mu poprvé učaroval svými rytmy, životním stylem a svobodným způsobem sebevyjádření, a začal tak poslouchat a shromažďovat všechna dostupná alba zpoza velké louže. Na prvních koncertech vystupoval ve spolupráci s petržalským Dilemou (dnes Majk Spirit). Dnes má na svém kontě několik desek, úspěšných turné a videoklipů. Kromě hudby se věnuje také knižní tvorbě a pořádá přednášky a besedy. V rámci psaní knih vystupuje pod zkráceným uměleckým jménem SUVE . Pod tímto akronymem se skrývají symboly jako Svoboda, Umění, Vědomí, Energie, ale také slovo "suverenita" - nezávislost, svrchovanost, nespoutanost jako klíčový rys jeho tvorby a života.
20:15 - 20:45

Předání výtěžku akce, představení FOD Klokánek, vyhlášení výsledků turnajů

21:00 - 22:00

Martin Šafařík & Eliška Rusková

Charismatickému zpěvákovi a hudebníkovi Martinu Šafaříkovi jeho stále úspěšnější hudební kariéru pomohla nastartovat také soutěž Československá Superstar, které se velmi úspěšně zúčastnil.Jeho hostem bude letošní superfinalistka Eliška Rusková.

Pořadatel akce

Kultura na dlani, z.s.
Vašátkova 1011/16
Praha 9

E-mail: info(at)densklokanem.cz

Vedení projektu:
Ing. Lucie Kružíková
+420 776 576 488

PR:
Mgr. Helena Šebestová
+420 774 550 882

Partneři:
Tomáš Takáč
+420 770 118 999 Místo konání akce

26. srpna 2018

Žluté lázně
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4 - Podolí

Tramvaj:
Zastávka Dvorce č. 2, 3, 17, 21, 52

Zobrazit mapu

O nás

Den s klokanem je projektem neziskové organizace Kultura na dlani, ve spolupráci především s hlavními partnery Partners Financial Services, Cathedral a Persum PR. Navazujeme jím na úspěšný projekt na podporu Domova Laguna Psáry Psáryfest, jehož již 6. ročník proběhl v květnu 2018...

Více o nás

Sociální sítě

Menu

Top